सुत्केरी समयमा आगोले जलेकी सलिनाको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग अपिल

नुवाकोट । नुवाकोटको ककनी गाँउपालिका वडा नम्बर ६ स्यागु कि सलिना मगर तामाङ लाई यति बेला सहयोगको खाँचो परेको छ । उनको आगोमा परि शरीरको ५० प्रतिशत भाग जलेको छ । करिव सात महिना अगाडि उहाँ सुत्केरी अवस्थामा हुनुहुन्थ्यो । त्यही बेला उहाँ लुगा सुकाउन लाग्दा आगोमा जल्न पुगेकि थिइन् । सलिना दुई सन्तानको आमा हुन् ।

सलिना मगर तामाङ पहिला यस्तो हुनुहुन्थ्यो ।

तत्काल उहाँको उपचारको लागि कीर्तिपुर लगिएको थियो । कीर्तिपुर मा उपचार  गराउँदै गर्दा शरीरमा केही सुधार त हुँदै थियो तर आर्थिक अभावको कारण उहाँहरु घर फर्काउन बाध्य हुनुभयो । आर्थिक स्रोत जुटाउन नसके पछि सलिनाको परिवार सलिना लाई लिगेर नुवाकोट आएको करिव सात महिना पछि हिजो फेरि काठमाडौंमा रहेको वीर अस्पतालको ट्रमा सेन्टरमा पुर्याएका छन् ।

सलिना आफ्नो आगोले जलेको शरीर लाई हेर्दै टोलाउछिन् । अब फेरि कहिले पहिलेको जस्तै उठेर हिड्न सक्छु होला ! मेरा साना कलिला बच्चाहरु को भबिस्य अब के होला ? सलिना बेला बेला भन्ने गर्छिन् – अब म त बाच्दिन होला मेरो भन्दा पनि बचचाहरुको चिन्ता गर्नु….. !

उपचार गर्न आर्थिक अभाव भए पछि घरमै फरिएर आए पछि

यति बेला सलिना लाई बचाउनको लागि परिवारले सहयोगको लागि अपिल गरेका छन् । सामाजिक संजाल फेसबुक मार्फत अहिले केही सहयोग जुटेको छ । केही सहयोग जुट्ना साथ अहिले सलिनाको थप उपचारको लागि परिवारले वीर अस्पताल पुर्याएका छन् । देश तथा बिदेशमा रहेका सहयोगी भावना बोकेका नेपालीहरु ले सहयोग गरिरहेका छन् । तपाईं पनि सहयोग गर्नको चाहानुहुन्छ भने

सलिनाको बुबाको खाता – कुल बहादुर थापामगर ( KUL BHADUR THAPA MAGAR )

सानिमा बैंक खाता नम्बर :   089011010000227
सुक्र बहादुर लामा (ससुरा) फोन नम्बर – 9860157713

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

Happy
खुसी
0 %
Sad
दुःख
100 %
Excited
उत्साहीत
0 %
Sleepy
निन्द्रा लाग्यो
0 %
Angry
रिस उठ्यो
0 %
Surprise
अचम्म
0 %
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

यो पढ्नुभयो त ?